Czy wiesz, że przeciętna powieść liczy 400 000 znaków ze spacjami? (zzs to powszechnie używana jednostka w pisarskim świecie)

To oznacza, że gdyby napisać jedynie 4000 znaków codziennie, to gotową powieść otrzymalibyśmy po 100 dniach! To lekko ponad 3 miesiące!

WYZWANIE “100 dni do powieści” będę relacjonować na moim koncie na Instagramie i już teraz Cię tam zapraszam!

Co na Ciebie czeka?

  • pisarskie wskazówki i motywujące treści
  • dziennik wyzwania do wydruku, byś mogła monitorować swoje postępy
  • co tydzień w niedzielę podsumujemy tydzień, a najciekawszy z waszych postów/rolek/stories na Insta otrzyma nagrodę!
  • po 100 dniach wyzwania do jednego szczęśliwca poleci nagroda w postaci Indywidualnej konsultacji pisarskiej ze mną! (tu więcej o tej nagrodzie)

Zostaw swój adres mejlowy i pobierz dziennik wyzwania gotowy do druku.

Nagrody w wyzwaniu: będą rozdawane co tydzień na Instagramie (będą to niespodzianki np. e-booki, książki, megazniżki na warsztaty itp.). By je zdobyć należy w niedzielę wrzucić post/reel/stories o swoim tygodniu z wyzwaniem. W co tydzień w poniedziałki ogłaszam zwycięzców. Treści brane pod uwagę muszą spełniać warunki (być oznaczone @lenkowska_pisze oraz #100dnidopowieści i #piszęzlenkowską) Wysyłka nagród fizycznych kurierem na terenie PL, konieczne będzie podanie danych adresowych zwycięzcy. Zastrzegam sobie prawo do nieprzyznania nagrody, jeśli żaden spośród zgłoszonych postów nie spełni warunków. Nagroda główna, czyli indywidualna konsultacja pisarska zostanie przyznana w październiku najbardziej aktywnej osobie (w pełnym wymiarze tej usługi – zapoznam się z przesłanym tekstem, umówimy konsultację, by go omówić, a później miesięczna opieka mailowa). Zastrzegam sobie prawo do nieprzyznania tej nagrody, gdyby aktywność uczestników była zbyt mała (przynajmniej 6 postów w podsumowujące niedziele kwalifikuje do ubiegania się o nagrodę główną, oczywiście im więcej, tym większe szanse!). Pierwsza konkursowa niedziela przypadnie 16 lipca.