Pisarski Mindset – warsztaty uwalniające od blokad

O kursie

Warsztaty dla kobiet. Spotkanie online na platformie Google Meet 2.12.2023 o 10.00.

SZCZEGÓŁY WARSZTATÓW

„Pisarski mindset” to warsztaty mindsetowe dla:

  • osób początkujących, którym brak motywacji i inspiracji, by wreszcie wystartować z pisarskim projektem, osób, które pobierają darmowe pisarskie e-booki, ale nie zaglądają do nich nawet całymi miesiącami, dla osób, które wciąż szukają weny i demotywują się jeszcze zanim wystukają na klawiaturze pierwsze zdanie.
  • osób, które już piszą, ale czują, że potrzebują dmuchnąć wiatr w żagle swojego pisarstwa i szukają inspiracji, by świeżym okiem spojrzeć na swoje projekty. Chcą poustalać priorytety, powalczyć z ograniczeniami i wewnętrznym krytykiem, który siedzi w ich głowie i każe porzucać projekty, biczować się za każdy słabszy akapit. Z krytykiem, który zżera energię, którą można by wykorzystać o wiele owocniej – na pisanie.
  • osób, które boją się przyznać, że marzą o pisaniu w obawie przed krytyką otoczenia. Które wstydzą się i zabraniają sobie spróbować. Które boją się jak zareaguje rodzina i znajomi na wieść o tym, że piszą. Które boją się krytyki swojej twórczości. Które wmawiają sobie, że nie mają czasu. Boją się zmian. unikają porażki, a więc nawet nie próbują.

A jeśli spróbujesz – już na starcie jesteś wygranym.

 

Co dadzą Ci te warsztaty?

Warsztaty pomogą zrozumieć siebie i swoje marzenia. Pomogą w wyznaczaniu celów i właściwej drogi – tej odpowiedniej wyłącznie dla Ciebie, bo związanej z Twoimi ambicjami i pragnieniami.

Dzięki temu spotkaniu nabierzesz przekonania, że pisanie jest dla Ciebie i dowiesz się dlaczego.

Ta prawda cały czas w Tobie siedzi, wspólnie wydobędziemy ją na światło dzienne.

Po warsztatach z nową energią zabierzesz się za pisarskie projekty i w zgodzie ze sobą ustalisz, ile miejsca pisanie ma zająć w Twojej codzienności – według priorytetów, zasobów i realnych możliwości.

Przestaniesz oglądać się na innych, szukać złotych reguł i porównywać się do zawodowców – docenisz ten moment i miejsce, w których się znajdujesz. Wszystko przed Tobą! I właśnie teraz warto odnaleźć w pisaniu siebie.

 

Co będziemy robić?

Warsztaty mindsetowe to nie są typowe warsztaty kreatywnego pisania, choć pisać też będziemy!

Cel jest jednak inny niż jedynie kreatywne rozpisanie!

Będziemy zagłębiać się w swoje przekonania – szukać tych, które nas w pisaniu blokują i wzmacniać te, które dodają nam sił i wiary.

Zwizualizujemy swoje marzenia związane z pisaniem, wyznaczymy cele i zrozumiemy, czym właściwie pisanie jest dla nas i jakie miejsce ma w naszym życiu.

Czytaj dalej

Treść kursu

Nagranie warsztatów
Nagranie z naszego spotkania 2 grudnia 2023 oraz karty pracy do Twojego użytku :)

  • Nagranie z 2.12.2023
    02:15:22

Karty Pracy
Do Twojego użytku :)

Opinie kursantów

Nie ma jeszcze opinii
Nie ma jeszcze opinii