Warsztaty pisania
intuicyjnego dla Kobiet

To warsztaty, które pozwolą Ci zrozumieć, że potrafisz pisać, chcesz pisać i możesz pisać. Porozmawiamy o pisaniu jako terapii, pisaniu z pasji i pisaniu zawodowym. Ćwiczenia, które wykonasz pozwolą Ci znaleźć sposób wyrażania siebie w tekście, sprawią, że znajdziesz swój własny styl i upewnisz się w tym, co rzeczywiście chcesz pisać.

Czym jest pisanie intuicyjne?

To forma wzbogacania tekstu, która pozwala kreować autentycznych bohaterów i angażujące opowieści, które przyciągają czytelnika.

To dawanie swoim tekstom głębi, opisywanie świata zewnętrznego za pomocą uczuć.

To wreszcie pisanie w zgodzie ze sobą – w takiej formie, która najlepiej oddaje co chcesz powiedzieć, bez oglądania się na innych.

Posłuchaj opinii uczestniczek!

Opinia Natalii @zajarani.zyciem

Opinia Doroty @wieledozyczenia

Dlaczego te warsztaty są dla Ciebie?

To okazja by spotkać inne kreatywne kobiety, wesprzeć się wzajemnie, a nawet zawrzeć nowe przyjaźnie. Spędzimy czas kreatywnie, damy sobie przestrzeń do wsłuchania się w siebie, zrelaksujemy się i pobudzimy do twórczej pracy. Jeśli czujesz, że potrzebujesz przestawić myślenie na inne tory i podarować sobie samej trochę uwagi – te warsztaty są dla Ciebie!

Każdy ma swój wyjątkowy niepowtarzalny styl pisarski
i to jest coś, co te warsztaty mają wyszlifować, a nie stłamsić.

Marta Lenkowska

Autorka powieści obyczajowych m.in. „Wszystko już było” i „Droga białych kwiatów”.

Pisze zawodowo od ponad trzech lat. Absolwentka wielu kursów prowadzonych przez znanych pisarzy w tym rocznego kursu w Instytucie Badań Literackich Polskiej Akademii Nauk w Warszawie.

Autorka powieści, opowiadań, felietonów, wywiadów i wierszy. Lubi eksperymentować z różnymi gatunkami i formami, poszerzając pisarskie horyzonty.

Pisanie to jej pasja i jedyna fascynacja, w której trwa od lat.

Prowadzi autorskie warsztaty pisarskie w Toruniu, Warszawie, Gdańsku i Krakowie.

Zapisz się na warsztaty

Ustawić przypomnienie?

Promocyjna cena i liczba miejsc są ograniczone. Zapisz się do Newslettera Pełnego Happy Endów, by być na bieżąco i cieszyć się wszystkimi korzyściami jakie daje!