Aktualności

Intuicyjne Party! – całodniowe warsztaty z Martą Lenkowską i Eweliną Wolską-Bartz

03 grudzień 2022

Potrzebujesz czasu dla siebie? Wyrażenia się na płótnie i papierze? Czułości i dbałości, którą możesz dać sobie wyłącznie Ty sama? I zrozumienia, wsparcia oraz inspiracji, które mogą dać Ci inne, twórcze kobiety?

Intuicja woła Cię na nasze wyjątkowe, całodniowe Intuicyjne Party!

Spędź z nami dzień na malowaniu i pisaniu, napełnij się kreatywną energią na resztę jesienno-zimowych wieczorów!

Nasza bezpieczna przestrzeń i niezobowiązująca atmosfera czekają na Ciebie. Wewnętrznego krytyka i sceptyka zostawiamy za drzwiami – to w końcu impreza tylko dla pań!

Będziemy tworzyć, rozmawiać, odpoczywać, rozwijać swoje pasje. Wszystko to na totalnym luzie!

To okazja by spotkać inne kreatywne kobiety, wesprzeć się wzajemnie, a nawet zawrzeć nowe przyjaźnie. Spędzimy czas kreatywnie, damy sobie przestrzeń do wsłuchania się w siebie, zrelaksujemy się i pobudzimy do twórczej pracy. Jeśli czujesz, że potrzebujesz przestawić myślenie na inne tory i podarować sobie samej trochę uwagi – te warsztaty są dla Ciebie!

Co mamy w planie?

  • 8 godzin kreatywnych warsztatów z dwiema pasjonatkami w swoich dziedzinach – pisanie z Martą Lenkowską i malowanie z Eweliną Wolską-Bartz,
  • czas w bezpiecznej przestrzeni i gronie twórczych kobiet, takich jak Ty,
  • poczęstunek (kawa, herbata, coś słodkiego)
  • wszystkie niezbędne materiały warsztatowe,
  • rozmowy, porady na wszelkie tematy twórcze i nie tylko.

W porze obiadowej planujemy przerwę, by można było wyjść coś zjeść (obiad we własnym zakresie, nie jest wliczony w cenę warsztatów).

Dress code: strój luuuźny i w pełni dowolny (może dres albo piżama? Daj się poprowadzić intuicji) Pamiętaj by było Ci wygodnie!

Więcej szczegółów i bilety ––> tutaj